Vážení zákazníci, z důvodu krizových opatření prosíme, abyste věnovali pozornost následujícím informacím: Z důvodu zhoršení situace v rámci epidemie COVID-19 není až do odvolání povolený osobní odběr zboží v sídle firmy v Třebařově. Opět je možné objednávat zboží na dobírku, kdy zaplatíte dopravci kartou nebo přesnou částkou v hotovosti. Showroom - vzorkovnu bohužel znovu otevřeme nejdříve od ledna 2021. Platba převodem se vrací k původnímu režimu, prosíme jen o trpělivost, protože proces zpracování převodů plateb bankami je pomalejší, než za běžného provozu. Omlouváme se za přechodné snížení komfortu a děkujeme za pochopení. Tým Roth Czech

TDN2 - ND

Kód produktu: ND03-0352-01-02 Kód výrobce: 8591010046017

Zde naleznete rozstřel pro náhradní díly k produktu TDN2. Sháníte-li manuál i k ND produktu UB, stačí sjet níže, do sekce Soubory pro stažení, a stáhnout si jej.

Náhradní díly pro tento produkt snadno najdete. Stačí, když kliknete na obrázek rozstřelu dílů vpravo od fotografie, čímž zobrazíte PDF soubor s popisem všech dílů výrobku. Identifikovaný díl si pak jednoduše objednáte v požadovaném počtu kusů v tabulce níže na stránce.

Nepropadejte panice. Na této stránce naleznete náhradní díly k produktu TDN2 jak od výrobce Roth, tak od původní značky Roltechnik. Jedná se o tytéž díly. Stejně tomu je u všech ostatních produktů.

Zobraz detailní popis

Technické parametry

Typ výplně Transparent
Obrázek návodu

Potřebujete poradit?

Nebo máte dotaz na tento produkt? Neváhejte nás kontaktovat

733 627 977

6:00 - 14:30

Napište si o radu

Náhradní díly

TDN2 jsou dvoukřídlé sprchové dveře pro instalaci do niky, které lze zkombinovat s boční stěnou UB. Tyto sprchové dveře mohou být velice variabilním řešením pro vaši koupelnu, právě protože je možné je nainstalovat jak do niky, tak v kombinaci s boční stěnou. Platí pro výrobce Roth, i pro původní značku Roltechnik.

Kód dílu Název dílu Cena 1 dílu Počet kusů
ND03-0352-01-02 Pevný díl TDN2 1100,1300,1500/2000 S/ČS 3 215 
ND03-0352-00-02 Pevný díl TDN2 1100,1300,1500/2000 LH/ČS 3 596 
ND03-0353-01-02 Pevný díl TDN2 1200,1400/2000 S/ČS 3 939 
ND03-0353-00-02 Pevný díl TDN2 1200,1400/2000 LH/ČS 4 320 
ND02-0521-01-02 Dveřní díl TDN2 1100,1200/2000 S/ČS r.2011 3 494 
ND02-0521-00-02 Dveřní díl TDN2 1100,1200/2000 LH/ČS r.2011 3 876 
ND02-0522-01-02 Dveřní díl TDN2 1300,1400/2000 S/ČS r.2011 4 199 
ND02-0522-00-02 Dveřní díl TDN2 1300,1400/2000 LH/ČS r.2011 4 580 
ND02-0523-01-02 Dveřní díl TDN2 1500/2000 S/ČS r.2011 4 892 
ND02-0523-00-02 Dveřní díl TDN2 1500/2000 LH/ČS r.2011 5 273 
ND01-2281-11 Prahový profil TDN2/1100,1200 -00-655 mm 242 
ND01-2281-13 Prahový profil TDN2/1300,1400 -00-855 mm 280 
ND01-2281-15 Prahový profil TDN2/1500 -00-1055 mm 318 
ND01-0973-01 Stěnový profil Easy s těs., Elox, l = 2000 mm 1 655 
ND01-0973-00 Stěnový profil Easy s těs., LH, l = 2000 mm 1 894 
ND01-2422 Prahové těsnění rovné, set 2ks, l = 650 mm 260 
P2205 Krycí profil EASY, elox, l = 2000 mm 483 
P2197 Krycí profil EASY, LH, l = 2000 mm 578 
M0511 Hmoždinka 6×30 - plast
M0811 Šroub 3,9x38 DIN 7981 A2 13 
M5974 Šroub M12x1,5 mosaz 64 
M5975 Distanční podložka, bílá, plast 13 
M5924 Vsuvka levá EASY 13 
M5925 Vsuvka pravá EASY 13 
M8833 Prahový díl lišty centrál 39 
M8835 Prahový díl lišty levý 25 
M8834 Prahový díl lišty pravý 25 
M0797 Šroub 3,5x45 DIN 7981 A2 13 
M0547 Horní ložisko 31 
M0793 Šroub 3,5x25 DIN 7983 A2 13 
M1916 Montážní díl B transparentní 13 
M0601 Spodní pouzdro vačky 31 
ND01-3658 Těsnění do rámového profilu, l = 2000 mm 182 
M8824 Madlo 450 komplet 2011-2012 1 081 
P3010 Madlo TOWER NEO 1ks komplet 1 429 
M8018 Vzpěra KOMPLET, zamak - chrom, l = 190 mm 835 
P2198 Kotevní profil nový EASY, l = 38 mm 127 
M4797 Šroub M6x16 DIN 7991 A2 13 
M1896 Krytka rámového profilu - Chrom 70 
M0800 Šroub 3,5x45 DIN 7982 A2 13 
M5926 Záslepka levá 6mm EASY 51 
M5927 Záslepka pravá 6mm EASY 51 
MA0852 Těsnění MAGNET 90°, transp, l = 2000 mm 315 
ND03-0383-00-02 Pevný díl UB 800/2000 ČS 4 859 
ND03-0384-00-02 Pevný díl UB 900/2000 ČS 5 467 
ND03-0385-00-02 Pevný díl UB 1000/2000 ČS 6 075 
ND01-2395-00 Rohový profil Easy 00/2000 s těsněním - Brillant 1 730 
ND01-2395-01 Rohový profil Easy 01/2000 s těsněním - Elox 1 606 
P2677 Krycí rohový profil Easy 00-2000 - Brillant 426 
P2680 Krycí rohový profil Easy 01-2000 - Elox 356 
P2665 Krycí Easy profil hranatý malý 413 
P2678 Krycí profil hranatý EasyM-01-2000 - Elox 381 
M8924 Vsuvka Easy instalu - plast 16 
M8931 Záslepka rohová 19 
P2666 Kotevní profil obrobený malý, l = 38 mm 127 
M8295 Šroub M6x12 - zápustný s vnitřním šestihranem 13 
P2743 Vzpěra TLS teleskopická 80-150cm - KOMPLET 2 408 
P2681 Trubka teleskopické vzpěry pr.22 mm, l = 730 mm 254 
P2682 Trubka teleskopické vzpěry pr.16 mm, l = 740 mm 146 
M4656 Spojka stěnová - chrom 420 
M5185 Šroub stavěcí M5x5 DIN 913 A2
M8171 Šroub M4x12 DIN 965 A2 13 
M9087 Díl vzpěry TLS part c 159 
M9085 Díl vzpěry TLS part a 242 
M8180 Šroub M5x12 DIN 965 A2 13 
M9198 Šroub M4x16 DIN 965 A2 13 
M9084 Díl vzpěry TLS part b ZY 178 
M5134 Šroub stavěcí M8x10 DIN 551 Polyamid 13 
M9086 Díl vzpěry TLS part f 496 
M9412 Těsnění vzpěra teleskop 20x35 mm
Celková cena vybraných dílů 0

Hodnocení produktu

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*

Soubory ke stažení

Náhradní díly pevné stěny UB.pdf 995.97 Kb 16. 03. 2018